Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, ilçede görev yapan basın mensuplarının onuruna iftar yemeği verdi.

 

 

Kaymakam Pişkin, Çiçek Park Cafe Restaurant Motel’de düzenlenen  iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada, rahmet, bereket ve mağfiret iklimi olan bir Ramazan ayına daha birlikte ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını   söyledi.

 

 

Ramazan ayında kardeşlik ve sevgi bağlarının güçlendiğini belirten Pişkin, şunlara değindi:

 

 

“  Güzelliklerle dolu olan bu rahmet ve mağfiret ayında, kalplerimizden sevgiyi, sofralarımızdan bereketi, evlerimizden huzur ve saadeti eksik etmemesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Ramazan ayı aynı zamanda, hoşgörü, muhabbet, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu, insanlarımızın kalplerinin yumuşadığı, manevi duyguların zirveye çıktığı bir aydır. Bu duygu ve düşüncelerle,  davetime icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederken, aynı sofranın etrafında buluştuğumuz bu güzel günlerimizin  her daim güzelliklere, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum.”

 

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte, Kaymakam Pişkin, gazetecilerin gündeme dair sorularını cevapladı.

 

Yemeğe renk katan ise, Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin’in daha önce görev yaptığı Trabzon’un Maçka ilçesinden  gelen misafiri Ahmet Ofluoğlu oldu.

 

Ofluoğlu, yemekte yaptığı konuşmada, Kaymakam Pişkin’in  kıymetinin bilinmesi gerektiğini, kendilerinin hâlâ onu aradıklarını, Maçka’da yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde vatandaşın sevip saydığı biri haline geldiğini, Tosya’ya tayininin çıkması üzerine göz yaşları döktüklerini  ve uğurlarken pankart açarak verdiği hizmetler nedeniyle teşekkür ettiklerini anlattı.

 

İftar yemeğine, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, Tosya Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Özgün Yapağı, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, MHP Tosya İlçe Başkanı Mustafa Dündar Özurgancı, TRT ve Anadolu Ajansı (AA) İlçe Temsilcisi Mehmet Ulusoylar, Demirören Haber Ajansı (DHA) İlçe Temsilcisi Emre Çiloğlu, İhlas Haber Ajansı (İHA) İlçe Temsilcisi Mehmet Ünsal  ile Tosya Haber37 ve Tosya Açıksöz Gazetesi çalışanları katıldı.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.