15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Etkinliklerinde Şehitlik Ziyareti Gerçekleştirildi

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İlimizde  “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve protokol üyeleri tarafından Şehitlik ziyareti gerçekleştirildi.
Şehitlik ziyareti programına Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in yanı sıra,  Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Kantarcı, Adalet Komisyonu Başkanı Gökhan Oflaz, Vali Yardımcısı Vedat Yılmaz,  İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Özbek, İl Müftü Vekili Yüksel Başkan, Gaziler, Şehit aileleri ve Gaziler, siyasi partilerin temsilcileri, kurum müdürleri, oda başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Vali Karadeniz burada şehit aileleriyle bir süre sohbet ettikten sonra Şehitlerimizin kabirlerine tek tek karanfil bırakarak dua etti.
Ziyaret programı, Nasrullah Camii Baş İmam Hatibi Kahraman Şekercioğlu tarafından Kuran-ı Kerim okunması ve ardından İl Müftü Vekili  Yüksel Başkan tarafından dua edilmesi ile sona erdi.
KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN
.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.