Abana Kaymakamlığı Voleybol Turnuvası Sona Erdi.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kaymakamlığımızca düzenlenen 2016 yılı Kaymakamlık Kupası voleybol turnuvası, oynan final karşılaşması ile sona erdi. Final Karşılaşmasını Kaymakamımız İsa KARAASLAN ve çok sayıda sporsever izledi.

.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görevli personellerin katılımları ile oluşan ve 8 takımın katıldığı turnuvanın final maçında; Abana İnönü Çok Programlı Lisesi 1’inci, İlçe Jandarma 2’inci, Abana Sebahat-Mesut Yılmaz Meslek Yüksek Okulu 3’üncü oldu.

.

Final karşılaşmalarının ardından, turnuvada ilk üçe giren takımlara Kaymakamımız İsa KARAASLAN tarafından kupa, diğer takımlara katılım plaketi verildi.

.

Etkinlik sonucu kısa bir konuşma yapan Kaymakam KARAASLAN, bu tür etkinliklerin kurumlar arası diyaloğu artıracağı, kaynaşmayı pekiştireceği gibi iş stresini azaltacağını, bu turnuvaya katılan takımların özverili bir şekilde oyun sergileyerek yine turnuvaya yakışır bir şekilde mücadele ettiklerini, bu etkinliklerin her yıl tekrarlanması gerektiğini ve sportif faaliyetlerin çoğaltılmasında yarar görüldüğünü ifade etti.

.

Kaymakamlık kupası voleybol turnuvasını organize eden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personellerine ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

 

.

 

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.abana.gov.tr

 

 

 

.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.