Abana’ya 300 Kişilik Öğrenci Yurdu Yapılacak.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İlçemize hayırsever iş adamımız Yeşilyuva köyü sakinlerimizden İsmet Şen ve oğlu Cemal Şen tarafından üniversite öğrencilerine yönelik yaptırılacak yurdun alanında incelemelerde bulunuldu.
Belediye Başkanımız Rıdvan Oyar ile iş adamımız Cemal Şen, Seyfettin Uyanık Caddesi üzerinde yurdun yapılacağı araziyi gezerek değerlendirme yaptılar.
İş adamımız Cemal Şen, yaptığı açıklamada, kısa bir süre içinde binanın temelini atmayı hedeflediklerini belirterek, “Bir an önce yurdun temelini atarak binayı hızla yükseltmek ve öğrencilerimizin hizmetine açmak istiyoruz. Projemiz hazır, gerekli işlemlerin de tamamlanmasıyla uygulamaya geçeceğiz. İlk etapta iki yüz, ikinci etapta da ilave yüz kişi olmak üzere toplam 300 kişilik bir yurt binası kazandırılmış olacak” diye konuştu.
Belediye Başkanımız Rıdvan Oyar da Sabahat-Mesut Yılmaz Meslek Yüksek Okulu’nun öğrencileri için önemli bir açığı kapatacak yurt binasını ilçemize kazandırılmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Bu yatırımı ilçemize yaparak eğitime büyük katkı ve destek sunacak Şen ailesine şahsım ve ilçem adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

 

Haber ve Fotoğraf Kaynak : www.abana-bld.gov.tr

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.