AK Parti Tosya İlçe Teşkilatından Dev Miting

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Emre Çiloğlu, Tosya Haber37 Gazetesi : AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen mitig dün Belediye önünde geniş katılımla gerçekleştirildi.

AK  Parti Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, İl Başkanı Av. Halil Uluay, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, AK Parti Milletvekili adayı hemşerimiz Zafer Nalbantoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Metin Ekşi ile çok sayıda partili ve Tosyalı vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşması için mikrofona gelen Belediye Başkanı Kazım Şahin, konuşmasında ülke sorunlarına değindi ve iktidarın 12 yıl içinde yaptığı büyük projelere değindi.

Belediye Başkanı Kazım Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Çok partili siyasi hayattan sonra rahmetli Adnan Menderes sonrasında Süleyman Demirel, Necmettin Erbakan, rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş daha adını sayamadığım bir çok siyasetçi hepsi de bu millete öyle ya da böyle hizmet ettiler, onların hepsine teşekkür ediyoruz. Bu küçücük Tosya’yı yönetmekte bir takım zorluklar çekerken, nasıl Türkiye’nin dünyadaki şer güçlerin ittifakı ile yönetilmekte zorlanıldığını benden çok sizler takdir edersiniz. Akşam televizyonun karşısına geçtiğinizde kimin kimlerle ittifak halinde olduğunu benden iyi sizler biliyorsunuz. Ülkemizin 2002’den 2015’e hangi şartlarda geldiğini, hangi hizmetlerin yapıldığını, nelere sahip olduğunu sizler biliyorsunuz. Dün bir ambulansa lastik alamazken içine mazot koyamazken bugün Tosya gibi en ücra köşelerde Ambulans Helikopterlerle nasıl Ankara’ya taşındığını sizler biliyorsunuz. Paralel çetenin elemanlarının bugün kimlerle kol kola gezdiğini sizler biliyorsunuz” diyerek “Kendi evladımıza, içimizden yetişen evladımıza, siyaset zor iştir bu işler kolay olsaydı herkes yapardı. İnşallah 8 Haziran sabahı Zafer Nalbantoğlu’nu Ankara’ya göndereceğiz” dedi.

Daha sonra büyük alkışlar arasında mikrofona gelen Zafer Nalbantoğlu ise, diksiyonu, ses tonu, vurguları, mikrofon ve alana hakimliği ile değme siyasetçileri gölgede bırakarak adeta hatiplik dersi verdi.

Nalbantoğlu konuşmasına; “Yukarıda Harsat mahallesinden aşağıda Yunus Emre Mahallesi, Bahçelievler Mahallesine kadar herkese selam olsun. Aşağı ovası, yukarı ovasıyla, pirincimizi, sebzemizi, meyvemizi yetiştiren 54 köyümüze selam olsun ve bu mübarek günde selamların en büyüğü sizlere olsun” diyerek konuşmasına başladı. Ve şöyle devam etti.

“Doğduğum, büyüdüğüm, mahallelerinde oynadığım, insan olmayı, adam olmayı mert olmayı, eli açık, gönlü açık, mütevazi olmayı öğrendiğim bu topraklarda sizlerin kardeşi, evladı, abisi olmanın gurur ile karşınızdayım.

Bu meydanlar şahit ki İnşallah bu dönem Allah bize milletvekilliğini nasip edecek ve Tosya’nın 30 yıllık milletvekilliği hasretini sizlerin desteğiyle, dualarıyla sona erdireceğiz.

2011’de de bu meydanlardaydık ve siz evladınıza sahip çıktınız destek oldunuz. Biz o zamanda şimdi nasıl 19 ilçemizi 1070 tane köyümüzü 2200 tane mahallemizi adım adım, karış karış nasıl gezdiysek, şimdi de o şekilde sizler için, bu sorumluluk için, gelecek yarınlarımız için, aydınlık Türkiye için, Tosya için, evlatlarımız için çalışıyoruz.

Bildiğiniz üzere bu dönem yine 3. Sıra milletvekili olarak sizleri temsil ediyoruz, tabi ki sıralar açıklandığında herkesin beklentisi daha yüksek sıralarda olmaktı. Ama işin birde şu boyutu var değerli dostlar 30 tane milletvekili vardı bunların içinden genel merkezimiz bize yer verdi ve inandı. Genel başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’da Zafer, bizler size inanıyoruz. Kastamonu’dan 3-0’ı al getir dedi.

Geçen dönem bizi desteklediniz ne kaybettiniz eğitimden, ulaşıma, sağlıktan, tarıma bir çok alanda yatırımlar ilçemize geldi. 4 işlemi yapamayan insanlar şimdiden hesaplar yapıyor. Allah nasip ederse inşallah 3-0’ı alıp gideceğiz. Biz burada Tosya’nın evladı olarak sadece Ak Parti’den değil; Saadet partisinden, CHP’den MHP’den de oy istiyoruz. Artık bu bizim milli maçımız, milli davamız, vicdan muhasebesi yapıp bizlere destek verin.

Ben diğer partilere oy veren arkadaşlara soruyorum. 4 yıl boyunca milletvekili olarak görev yaptılar, Kastamonu’ya bir çivi çatkımı, soru önergesi vermekten başka ne yaptılar ama bizi seçerseniz hizmet getireceğiz, dert dinleyeceğiz.

Şimdi birlik ve beraberlik zamanı inşallah bu birlik ve beraberlikle hedefimize ulaşacağız. Artık zamanı geldi siz Ak Partililer olarak zaten destekliyorsunuz ama diğer partilere destek veren ağabeylerime, ablalarıma, kardeşlerime sesleniyorum gelin bu dönem bize oy verin. 7/24 hizmetinizde olalım ve 30 yıllık hasretimize son verelim. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Allah bizlerin geleceğini kaim eylesin” dedi.

AK Parti mitinginin son konuşmasını da Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen yaptı. Gülşen; “Sizlerin destekleri ile Ak Parti 13 yıldır Türkiye’ye ve Kastamonu’ya hizmet ediyor. Eğitimden, sağlığa, tarım’dan ulaşıma her alanda büyük devrimler yaptık. Bu devrimlerin asıl sahibi aziz milletimizdir, sizlersiniz. Sizlerin sayesinde, sizlerin verdiği destekle, Türkiye İMF’nin kapılarında borç dilenmekten kurtuldu. Sizlerin sayesinde Türkiye doğru yöneticilerle buluştu, sizler 2002 yılında yönetime el koydunuz, koalisyon hükümetlerine dur dediniz ve bizlere güç verdiniz. Bizde bu güç ile Türkiye’yi bu günlere getirdik. Bugün Türkiye ekonomisi bir çok Avrupa ülkelerinin de önüne geçerek büyük bir hızla ilerlemeye devam ediyor. Değerli hemşerilerim Kastamonu merkez dahil 19 ilçemizle birlikte Zafer kardeşimizi Ankara’ya taşımak için seferber olduk. Tosya’lı vatandaşlarımıza da düşen Zafer Nalbantoğlu’na sahip çıkmaktır” dedi.

Konuşmalar sonrası milletvekili adayları ve parti yöneticileri seçim otobüsü üzerinden partililere karanfil atarak karşılıklı sevgi gösterilerinde bulundular.

Başbakanımız  Zafer, Kastamonu’dan 3-0’ı Al Getir Dedi (1) Başbakanımız  Zafer, Kastamonu’dan 3-0’ı Al Getir Dedi (2) Başbakanımız  Zafer, Kastamonu’dan 3-0’ı Al Getir Dedi (3) Başbakanımız  Zafer, Kastamonu’dan 3-0’ı Al Getir Dedi (4) Başbakanımız  Zafer, Kastamonu’dan 3-0’ı Al Getir Dedi (5) Başbakanımız  Zafer, Kastamonu’dan 3-0’ı Al Getir Dedi (6)

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.