AK Parti Adayı Nalbantoğlu’nun ”19 Mayıs” Mesajı

SPONSORLU BAĞLANTILAR

AK Parti Kastamonu Milletvekili Adayı Zafer Nalbantoğlu, ”19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” nedeni ile bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Nalbantoğlu, 19 Mayıs’ın Türk milletinin birlik içinde tek vücut olarak hareket ettiğinde neler başarabileceğinin somut bir örneği olduğunu belirttiği mesajında şunları dile getirdi;

“19 Mayıs, Türk Ulusu’nun bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, ulusal değerlerin yeşerdiği, kurtuluş ateşinin yakıldığı, bağımsızlığa, aydınlığa ve geleceğe olan inancın adıdır. 19 Mayıs 1919’da sonsuza kadar yaşayacak olan Türkiye Cumhuriyeti’nin temelleri atılmıştır. Ulaşılan bu zaferi sürekli kılmak isteyen büyük önder, bunu ancak gençlerin omuzlarında yükseleceği inancıyla bugünü ülkemizin geleceği olan Türk gençliğine armağan etmiştir. Türk milletinin Atatürk önderliğinde yaktığı bağımsızlık ateşinin ilk adımı olan 19 Mayıs, Atatürk’ün gençliğe verdiği önem ve değerin sembolüdür. Bizler de gençliğimize güveniyor, onların yüzündeki ışıltıda her geçen gün güçlenen ülkemizin geleceğini görüyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Atatürk başta olmak üzere vatanımızın bağımsızlığı ve bütünlüğü adına aziz canlarını veren şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, tüm vatandaşlarımızın ’19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını en iyi dileklerimle kutluyorum.”

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.