AK Parti Tosya İlçe Teşkilatının organizesinde, AK Parti’ye gönül veren kadınların kendi elleriyle hazırladığı yiyecekler, güvenlik güçleri ile sağlık çalışanlarına ikram edildi.

.

.

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Corcor ve partililer, Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin’i makamında ziyaret ederek, hazırlanan gıda paketlerinden ikram ettiler.

.

.

Kaymakam Pişkin, burada yaptığı konuşmada, AK Parti Tosya İlçe Teşkilatının daha önce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına 400 adet gıda paketi ile destek olduklarını hatırlattı.

.

.

Parti teşkilatının bu seferde, “Tosya Vefa Sosyal Destek Gurubu”nda görev alanlara, kolluk kuvvetlerine ve sağlık çalışanlarına, destek sağladığını belirterek şunları kaydetti :

.

.

“ Sağlamış oldukları hem maske hemde temel gıda ihtiyaçları konusunda kendilerine teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Ben bu vesileyle bir kez daha vatandaşlarımızdan, yaşlı genç ayrımı yapmaksızın, zaruri olmadıkça evlerinden çıkmamalarını ve misafir kabul etmemelerini rica ediyorum. Koronavirüs salgınına karşı ülke olarak vermiş olduğumuz mücadelede hepimize görev düşüyor. Devletimizin vermiş olduğu tedbir kararlarına, bütün Tosyalı hemşehrilerimin eksiksiz bir şekilde riayet etmesini ve hassasiyet göstermesini istirham ediyorum. Bu mücadelenin başarılı olabilmesi için sizlerin, anlayışına, yardımına ve sabrına ihtiyacımız var. İçişleri Bakanlığımızın talimatları sonucu oluşturduğumuz “Tosya Vefa Sosyal Destek Gurubu” sayesinde yasağa uyarak evlerinde kalan 65 yaş üstü ve kronik hastalığı olan vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.”

.

.

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Corcor ise, başta, sağlık, güvenlik ve sosyal yardım kurumları olmak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde devletin tüm kurumlarının üzerlerine düşen görevleri yerine getirdiğini ifade ederek,

.

.

” Vatandaşlarımızın da bu sürece verdiği destekler sayesinde inşallah en kısa sürede, bu sıkıntılardan kurtuluruz. Bizlerde, AK Parti Tosya İlçe Teşkilatı olarak, vatandaşlarımıza destek olmak için, partili partisiz herkesle ele ele vererek elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Emniyet güçleri ve sağlık personelleri bizler için var, bizlerde onlar için varız. AK Parti gönüllüsü ev hanımlarının kendi elleriyle yaptığı, pasta, börek, yaprak sarması, kaba hamurlu ile 400 adet maskeden oluşan paketlerimizi, gecesini gündüzüne katarak bizler için çalışan Tosya Kaymakamı Sayın Deniz Pişkin’den başlamak üzere kendilerine ikram ettik. Allah hepsinden razı olsun. Vatandaş merkezli yaptığımız çalışmalarımız aralıksız devam edecek.” diye konuştu.

.

.

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Corcor Başkanlığında oluşan heyet, daha sonra, Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğünü, Tosya İlçe Jandarma Komutanlığını, Tosya Devlet Hastanesini, Tosya Acil Hizmetleri İstasyonunu ve Tosya Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliğini ziyaret ederek, hazırladıkları paketleri ikram ettiler.

.

.

Heyette, Tosya Belediye Meclis Üyeleri, İsmail Yavuz ve Hülya Vanlı, AK Parti Tosya İlçe Teşkilatı yöneticisi Sinan Zeybek, AK Parti Tosya Kadın Kolları üyeleri Hatice Çerçialioğlu ve Şeyma Okuyucu da yer aldı.

.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.