AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir Tosya’da İncelemelerde Bulundu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

 

 

AK Parti Kastamonu 3. sıra Milletvekili Murat Demir dün Tosya’da bir dizi incelemelerde bulunarak Tosya’nın eksiklikleri hakkında bilgiler aldı.

.

AK Parti İlçe teşkilatında  Belediye Başkanı Kazım Şahin, İlçe Başkanı Metin Ekşi, ve parti yönetimi karşıladı.

.

Karşılıklı sohbet şeklinde başlayan ziyarette Milletvekili Murat Demir ülke gündemi ve 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimine ilişkin Türkiye’ye zararları hakkında bilgiler verdi.

.

Daha sonra sırasıyla İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Başkanı Kazım Şahin ve köy muhtarlarının sorunlarını dinleyen Murat Demir eksiklikler hakkında tek tek notlar alarak bu sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulacağını söyledi.

.

Darbe girişimi sonrası işlerin biraz aksadığını ağır işlediğini söyleyen Milletvekili Murat Demir Tosyalı vatandaşlardan biraz sabır göstermeleri gerektiğini söyledi. Tosya’nın asla yalnız bırakılmadığını AK Parti İlçe Teşkilatımız ve 3 milletvekilimizle birlikte sorunları Ankara’da birebir Bakanlar, Başbakan ve hatta Cumhurbaşkanı’na kadar ulaştırdıklarını söyledi.

.

Siyaseti farklı şekilde yürüttüğünü tek gayesinin Kastamonu’ya hizmet olduğunu söyleyen Milletvekili Demir Çin ve Türkiye’den olmak üzere 5-6 firma ile görüştüğünü ve Kastamonu geneline bu yatırımları getirmek için gece gündüz mesai harcadığını belirterek siyasi hayatı boyunca bu hizmetleri getiremezsem vicdanımı sorgulayacağım diyerek bu konuda çok kararlı olduğunun altını çizdi. Daha sonra Belediye Başkanını makamında ziyaret eden Milletvekili Murat Demir ve beraberindeki heyet hemen ardından Tosya esnaflarının sorunlarını da dinledikten sonra ilçemizden ayrıldı.

 

.

 

HABER VE FOTOĞRAF : TOSYA HABER37 GAZETESİ

 

 

.

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.