AK Parti Tosya ilçe Başkanı Mustafa Corcor, Tosya heyeti olarak, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki (TBMM) makamlarında AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü ile AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik’i ziyaret ettiklerini açıkladı.

.

Başkan Corcor, gazetecilere yaptığı açıklamada, ziyaretin oldukça samimi bir ortamda gerçekleştiğini söyledi.

.

Ziyarette, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü başkanlığındaki Kastamonu heyetininde yer aldığını belirten Corcor, “ Değerli milletvekillerimiz Hakkı Köylü ve Metin Çelik ile yaptığımız görüşmelerde, teşkilat olarak planladığımız projelerimiz ve çalışmalarımıza ilişkin olarak görüş alışverişinde bulunduk. AK Parti ailesi olarak, yeni ekip arkadaşlarımla birlikte, şehrimize ve vatandaşlarımıza değer katacak bütün çalışmaların yanında ve destekçisiyiz. Bizlere gösterdikleri yakın ilgi ve alaka nedeniyle vekillerimize çok teşekkür ediyorum.”

.

Ziyarette, Kastamonu İl Genel Meclisi Üyeleri Hüseyin Örü ve Şerafettin Çiçek, AK Parti Tosya İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Yusuf Varlık, Orhan Tunca, Müjdat Güney, Sinan Zeybek, Şenol Kabaoğlu, Ali Güler, Abdullah Yılmaz, Mustafa Bayık, Ayşe Akgül ve Sevgi Cınbar, Tosya Belediyesi Meclis Üyesi Hülya Vanlı ile  Tosya Belediyesi Eski Başkanı Kazım Şahin de yer aldı.

 

.

 

 

.

.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.