Kastamonu Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Tahsin Babaş, Milletvekili Metin Çelik, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Özdemir, Gençlik Kolları Başkanı Musa Kalafat ve AK Parti teşkilat mensuplarıyla Cumartesi günü Belediye Caddesi esnaflarını, Türkiye Muhtarlar Derneği Kastamonu Şubesi ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

 

 

Belediye Caddesi’nde esnafların ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Babaş, hem esnaflarla hem de vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti.

 

 

Belediye Caddesi esnafıyla yaptığı sohbette Belediye Caddesi’yle ilgili merak edilen sorulara cevap veren Başkan Babaş “Bölgedeki ticari canlılığın devam etmesi adına önemli adımlar attık. Bu noktada özellikle eski Belediye Binamızı aktif olarak kullanıma açtık. Osmanlı Sarayı’nı İl Halk Kütüphanesi yapılması için Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne devrettik. Bu bölgede bir tarihi aks oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Tarihi çalışmalarımız ışığında gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerin ardından Belediye Caddesi eski gücüne kavuşacaktır. Bu bölgeye belediyemizden birim kaydırmayı dahi düşünüyoruz. Şehrimizin her bölgesini her noktasını düşünüyoruz. Sizlerle yaptığımız ve yapacağımız istişareler doğrultusunda adımlarımızı atıyoruz” diye konuştu.

 

 

 

“BUGÜNE KADAR ESERLERİMİZLE KARŞINIZDA OLDUK BUNDAN SONRA DA PROJELERİMİZLE VE YAPACAĞIMIZ ESERLERLE KARŞINIZDA OLACAĞIZ”

Türkiye Muhtarlar Derneği Kastamonu Şubesi ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Kastamonu Muhtarlar Derneği’ni de ziyaret eden Başkan Babaş’ı burada muhtarlar derneği başkanları ve üyeleri karşıladı. Kastamonu’ya yaptıkları ve yapacaklarından ötürü muhtarların teşekkür ettiği Başkan Babaş, “Bunları hep birlikte başardık. Yaptığımız tüm çalışmalarda ve elde ettiğimiz kazanımlarda muhtarlarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın, kurumlarımızın ve aziz hemşehrilerimizin ciddi katkısı vardır.

 

 

Önümüzdeki süreçte de birlik ve beraberlik içerisinde Kastamonumuzu layık olduğu noktaya çıkartmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

 

 

Biz bugüne kadar sizlerin karşısına hemşehrilerimizin karşısına eserlerimizle çıktık. Bundan sonrada projelerimizi ve Kastamonu’ya kazandıracağımız eserlerle konuşacağız. Çünkü bizim mesleğimiz belediyecilik sevdamız memleketimizdir” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.bel.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.