Başkan Şahin; “İlçemizin Tüm Noktalarına Hizmet Götürmeye Çalışıyor Ve Bunu Da Başarıyoruz.”

SPONSORLU BAĞLANTILAR

 

Yunus Emre Mahallesi’nin kanayan yarası olarak değerlendirilen ve Tosya’yı Kastamonu’ya bağlayan yol üzerinde sel suyunun olumsuz etkilerini tamamen bitirecek olan çalışmalarla ilgili geçtiğimiz günlerde bölgeye ilk kazma vurulmuş ve Tosya Belediyesi ekipleri bölgede hızlıca çalışmalarına başlamıştı. Gelinen noktada kanal bağlantıları ve kalıpları hazırlanırken Başkan Kazım Şahin yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

.

Başkan Kazım Şahin sel suyu ile Kızamıklı Sokak’a gelen rusubatı Gavur Çayı’na kadar taşıyacak olan güzergah üzerinde yoğun bir çalışmanın ardından yapılacak operasyonu şekillendirdiklerini ifade ederken, kanallar vasıtasıyla sel suyu ve rusubatın kolaylıkla bölgeden atılacağını belirtti.

.

Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan çalışmalar esnasında bölge halkı ile sık sık istişarelerde bulunan Başkan Kazım Şahin; “Tosya’nın altyapı noktasında birçok sorunu  giderildi. Mücavir alan sınırımızın oldukça geniş olduğunu da düşünecek olursak ilçemizin tüm noktalarına hizmet götürmeye çalışıyor ve bunu da başarıyoruz. Bölgede önce soğuk asfaltla üst yapı düzenleme çalışmaları yapıldı ve ortalama 30 bin metrekare soğuk asfalt geçtiğimiz dönemde bölgeye serildi. Şimdi ise sel sularının meydana getirdiği olumsuzluklar tamamen bölgeden atılacak ve yapılan çalışmalar sayesinde de üst yapı artık zarar görmeyecek” dedi.

 

 

 

.

.

HABER VE FOTOĞRAF : Tosya Belediye Basın Bürosu Mustafa Kürşat Bazlamatçı 

.

Haber metni ve fotoğraflar, Tosya Belediye Basın Bürosundan, Mustafa Kürşat Bazlamatçı (kursat87_tk@hotmail.com) mail adresinden, sitemizde yayınlanması için sitemizin mail adresi olan kastamonumedyagrup@hotmail.com’a 30.10.2016 (Paz) 12:22 ’de gönderilmiştir.

.

 

 

 

 

.

 

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.