Gülşen Hanönü’nü Ziyaret Etti.

Kastamonu AK Parti Milletvekili ve 25’inci Dönem 1’inci sıra Milletvekili Adayı Mustafa Gökhan Gülşen geçtiğimiz gün Hanönü’nü ziyaret etti.

24’üncü Şeyh Şaban-ı Veli ve Evliyaları Anma Haftası Etkinlikleri nedeniyle düzenlenen programa katılan Milletvekili Gülşen; “Evliyaları sadece anmak yetmez, anlamak da gerekir” ifadelerini kullandı.

Kastamonu AK Parti Milletvekili ve 25’inci Dönem 1’inci sıra Milletvekili Adayı Mustafa Gökhan Gülşen, seçim çalışmaları kapsamında geçtiğimiz gün Hanönü’nü ziyaret etti. İlk olarak Hanönü Belediyesi’ni ziyaret eden Milletvekili Gülşen daha sonra 24. Şeyh Şaban-ı Veli ve Evliyaları Anma Haftası Etkinlikleri nedeniyle düzenlenen programa katıldı. Burada konuşan Milletvekili Gülşen, Türkiye’nin kalkınma ve ekonomisinin iyi durumda olduğunu belirtti. Ayrıca ülkemizin maddi ve manevi olanaklar bakımından çok zengin bir konumda olduğunu dile getiren Milletvekili Gülşen, manevi anlamda da evliyaları anmaktan ziyade anlayarak daha iyi seviyelere gelinebileceğini söyledi. Milletvekili Gülşen; “Evliyaları sadece anmak yetmez, anlamak da gerekir. Söyledikleri sözleri ve vermek istedikleri mesajları daha dikkatli düşünerek hareket edilmeli. Onları anlamak için daha çok çaba sarf etmeliyiz” dedi.

Düzenlenen programa, Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Şeyh Şaban-ı Veli Kültür Vakfı Başkanı Muharrem Avcı, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber ve Fotoğraf Kaynak :   Halil Acar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.