Son zamanlarda popüler olan ve hızlı yükselişi sebebi ile merak konusu olan Irmak Arıcı, 1996 Çankırı doğumludur. Aslen İzmir’li olmasına rağmen eğitim hayatını Çankırı’da tamamlamıştır. Veterinerlik Yüksek Okulu mezunudur.

SESİNİN GÜZELLİĞİ VE BESTE YAPMA YETENEĞİNİ KENDİSİ FARKETMİŞ

Sesinin güzelliğini erken yaşlarda fark eden şarkıcı bir arkadaşının desteğiyle YouTube kanalı açtı. Amatör olarak başladığı müzik kariyerine youtube üzerinden şarkılar yükleyerek başladı. Şarkıcı kendisini asıl keşfeden kişinin Bilal Sonses olduğunu belirtiyor.

GECE GİBİ GÖNLÜN İLE GÖNÜLLERE TAHT KURDU

Herkesin dikkatini çekmesini sağladığı çıkış parçası ise ‘’Gece Gibi Gönlün’’ adlı parçasıdır. Bu şarkının sözleri ve bestesi şarkıcının kendisine aittir. Bu şarkı YouTube kanalında 55 milyondan fazla görüntülenmiştir. Başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanan genç sarkıcı, düet modasına ayak uydurarak ünlü sanatçı aynı zamanda aranjör olan Mustafa Ceceli ile gerçekleştirdiği düeti Mühür’ şarkısı ile de büyük başarı elde etmiştir. Şarkıcı sözü ve müziği kendisine ait olan bu parçayı yaşadığı büyük bir üzüntü üzerine dakikalar içerisinde yazdığını belirtmiştir. Sezen Aksu’nun büyük bir hayranı olduğunu belirten Irmak Arıcı, ilerleyen dönemlerde onun büyük bir sanatçı olmak istediğini en büyük hayalinin bu olduğunu dile getiriyor. İnternet üzerinden yayın yapan Kral TV’ de yayınlanan Kral Akustik isimli programa katılan Irmak Arıcı, programda Dipsiz Kuyum, Gece Gibi Gönlün, İlle de Aşk, Mecbursun, Mühür, Sigara ve Gide Gele Bir Söğüde Dayandım isimli türküyü seslendirdi.

100’ÜN ÜZERİNDE BESTESİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR

Bu şarkıların tamamı kendi YouTube kanalında da yayınlandı ve hatırı sayılır izlenme oranları elde etti. 100’ün üzerinde bestesi olduğunu belirten şarkıcı bu şarkıların zaman içerisinde önce kendi YouTube kanalında ardından da diğer dijital platformlarda yayınlayacağını belirtiyor. Düet çalışmalarına da devam etmek istediğini söyleyen Irmak Arıcı, Sezen Aksu, Şebnem Ferah, Mustafa Sandal ve Tarkan ile düet yapmak istediğini ve bu alanda çalışmalar başlattığını katıldığı bu programda dile getirdi.

Kaynak : https://muzikmp3indir.com/sanatci-4061-irmak-arici-mp3-indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.