Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından Kastamonu 5. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı kursiyer ve kadro personeli tarafından yardım kampanyası başlatıldı.

.

.
Kastamonu 5. Jandarma Eğitim Alay Komutanı Jandarma Albay Orhan Sırma ve personeli Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret etti.

.

.

5. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı olarak yapılan yardımla ilgili bilgilendirme yapan Jandarma Albay Orhan Sırma konuşmasında; Ülkemizde depremlere yönelik olarak kursiyerlerimiz ve kadrolu personellerimiz, Kastamonu 5. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı olarak kendi aralarında gönüllülük esasına göre 160. 151 TL nakit para yardımında bulundular. Yeni kullanılmamış kıyafetleri de bugün İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne ( AFAD ) teslim edildi” ifadelerini kullandı.

.

.
Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz konuşmasında; “Jandarma Eğitim Alay personeline başta siz alay komutanınız olmak üzere tüm personelinizi tebrik ediyorum. Milletimizin zor gününde bu kadirşinaslığı sayesinde zor günleri daha kolay geçireceğimize inanıyorum ve deprem bölgesindeki yaraların daha hızlı sarılmasına tüm Türkiye’den gelen bu katkılar yardım sağlayacaktır. Suriye’de hain saldırıda şehit olan tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum inşallah bu son olur, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Allah hayırlarınızı kabul etsin” ifadelerini kullandı.

.

.

.

.

.

.

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

.

.

.

.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

escort girls in dubai sikiş izle sex hi̇kaye seks hikayesi sex izle paply.org