Kastamonu Fen Lisesi’nde Tübitak 4006 Bilim Fuarı Açıldı

TÜBİTAK’ın destekleri ile Kastamonu Fen Lisesi tarafından düzenlenen “4006 TUBİTAK Bilim Fuarı”nın açılışı Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz tarafından gerçekleştirildi.
Kastamonu Fen Lisesi önünde öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve beraberindeki heyet açılış kurdelesini kesti.
11.05.2018 tarihinde Kastamonu Fen Lisesinde düzenlen Tubitak Bilim Fuarına ayrıca Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkan Vekili Eşref Can, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Cengiz Bahçacıoğlu, Fen Lisesi Müdürü Fatih Güven, kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.
Bilim Fuarı Sergisi’nde Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Bilgisayar, Coğrafya ve Tarih alanlarında toplam 20 proje sergilendi. 10 danışman öğretmen ve çok sayıda öğrencinin görev yaptığı Bilim fuarı etkinlikleri tüm gün boyunca devam etti.
Öğrencilerle bir süre sohbet ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Karadeniz, başarılı projelerinden dolayı öğretmen ve öğrencileri kutladı.
KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.