Kastamonu Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Kastamonu Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Toplantısı, 22.03.2018 tarihinde Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in başkanlığında yapıldı.

 

Toplantıya ayrıca, Milletvekilleri Hakkı Köylü ve Murat Demir, Eski Milletvekili Mehmet Yıldırım, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Seyit Aydın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer Karahasan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Arslan, iş adamları Remzi Gür ve Kemal Akar ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

“Kalkınma Vakfının amacı, Kastamonu’yu ileriye götürmek İlimize bir şeyler katmak ve katkıda bulunmak olmalı diyerek sözlerine başlayan Vali Karadeniz konuşmasında; Vakıf olarak ticari ve ekonomik çalışmalardan ziyade Kastamonu sosyal kalkınmasına katkı sunacak tesislere yönelmemiz gerekiyor. Bunu yaparsak ve bu yolda yürürsek daha başarılı olur, hedefleri belirleyip o hedeflere doğru yürürsek daha iyi yol alırız düşüncesindeyim.” ifadelerine yer verdi.

 

Yönetim Kurulu üyeleri tarafından, Kastamonu’nun gelişimine katkı sağlamak adına yapılan çalışmaların hızlandırılması noktasında bilgi alışverişleri ve, karşılıklı değerlendirmelerle devam eden toplantı, çeşitli kararlar alınarak sona erdi.

 

Ayrıca Vakıfa uzun yıllar hizmet veren üyelere plaketleri Vali Karadeniz tarafından takdim edildi.

KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.