Kastamonu Valimiz Sayın Avni Çakır, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere bugün ilçemizdeydi.


İlk olarak Kaymakamlığımızı ziyaret eden Sayın Valimize, ilçemizle ilgili kapsamlı bir brifing sundum. Brifingde; Kastamonu-Tosya Karayolunun yapımı, İlçe Devlet Hastanemizdeki uzman doktor eksikliğinin giderilmesi, dört yıllık fakülte açılması, Tosya Adalet Sarayının yapımı, Gavurkayalıkları’ndaki arkeolojik kazı çalışmalarının devam ettirilmesi, yeni öğretmenevi yapılması, tarım arazilerimizdeki toplulaştırma çalışmaları ve sulama sorunu ile kent güvenlik sistemimizin geliştirilmesi gibi ilçemizin belli başlı sorunlarını dile getirdim.


Sayın Valimizin hem arz ettiğim sorunların çözümüne yönelik sergilediği yapıcı ve pozitif tutumu hem de Kaymakamlığımızın sosyal sorumluluk projeleri için tebrik etmesi, bizleri ziyadesiyle mutlu etti.


Daha sonra sırasıyla İlçe Emniyet Müdürlüğünü, Tosya Belediyesini, İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Sayın Valimiz, yeni Hükümet Konağımızın inşaat çalışmalarını yerinde inceledi.


Şehidimiz Ufuk Deniz’in ailesinin ardından Tosya Şehitliğini ziyaret eden Sayın Valimiz, son olarak Tosya Organize Sanayi Bölgemizi ziyaret ederek ilçemizden ayrıldı.

.

.

Haber metni ve fotoğraflar, Tosya Kaymakamı Sayın Deniz Pişkin’in sosyal medya hesabından alınarak yayınlanmıştır.

.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.