Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın Araç’ı Ziyaret Etti

Kastamonu Valisi Sayın Şehmus GÜNAYDIN’a, İlçemiz Kaymakamı Sayın Halil İbrahim ÇELİK, Belediye Başkanımız Sayın Mustafa AYANOĞLU, AK Parti İlçe Başkanı Sayın Yüksel ÖZDEMİR ve İl Genel Meclisi Üyeleri Sayın Hamdi BOZ ve Süleyman BAYIN eşlik etti.

Vali GÜNAYDIN , sabat 07.30’da, Araç YİBO’ya gelerek, öğrencilerle birlikte kahvaltı yaptı. Daha sonra okul müdürü Erol ÇANGIR ve okul öğretmenlerinden okulun sorunlarını dinleyerek notlar aldı. Öğretmenler YİBO’nun sorunlarını Vali GÜNAYDIN’a ilettikten sonra Vali GÜNAYDIN okuldaki eksiklikleri gidereceklerini söyledi. Daha sonra sınıfları gezen Sayın Vali, İğdir Köyü’ne gitmek üzere Araç YİBO’dan ayrıldı.

Vali Şehmus GÜNAYDIN ’ın ikinci durağı İğdir Köyü oldu. İğdir’de ki bir kıraathanede köy muhtarlarının sorunlarını dinledi. İğdir Köyü Muhtarı Ayhan ATAĞ, İğdir köyü ile ilgili sorunlarını anlattı, Vali GÜNAYDIN’da bu sorunları çözüme kavuşturacaklarını belirtti. Çevre köy muhtarlarının da sorunlarını dinleyen Vali Şehmus GÜNAYDIN, bu sene ciddi bir çalışma yapacaklarını ve programlarında köy yolları ve içme suları ile ilgili yoğun bir çalışma planı olduklarının altını çizdi.

Vali GÜNAYDIN, muhtarlarla görüştükten sonra, İğdir’de bulunan ÇELİKER Taekwondo Spor Kulübü öğrencilerini ziyaret etti ve öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra İğdir’den ayrılan Sayın GÜNAYDIN Belediye Başkanlığımızı ziyaretlerinin ardından ilçemizden ayrıldılar.

Haber ve Fotoğraf Kaynak : www.aracbelediyesi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.