Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, Çatalzeytin’i Ziyaret Etti

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, çeşitli incelemelerde bulunmak ve Muhtarlar Toplantısına katılmak amacıyla  Çatalzeytin İlçesi’ni ziyaret etti.

 

Z-KÜTÜPHANENİN AÇILIŞINI VALİ KARADENİZ YAPTI.

Çatalzeytin ilçe ziyareti kapsamında ilk olarak Yunus Emre İlkokulu Z-Kütüphane açılışını gerçekleştiren Vali Karadeniz ve beraberindeki heyeti; Çatalzeytin Kaymakam Vekili Muhammet Serdar Erdoğan ve Abana Kaymakamı Vekili Murat Acar, Çatalzeytin Belediye Başkanı Musa İhsan Oğuz, Abana Belediye Başkanı Altan Erdoğan, İGM üyeleri ve İlçe protokolü, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılandı.

Kütüphane sayesinde öğrencilerin bilgiye erişimlerinin kolaylaşacağını ve teknolojik imkanlardan faydalanacaklarını belirten Vali Karadeniz, Z-Kütüphane açılışını gerçekleştirerek yetkililerden bilgi aldı ve ardından sınıfları gezerek öğrencilerle bir araya geldi.

 

 

VALİ KARADENİZ OKULLARI ZİYARET ETTİ.

Vali Karadeniz, Çatalzeytin Şehit Engin Açıkgöz Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek, öğretmenler ile öğrencilerin başarı durumları ve yaptıkları faaliyetler hakkında görüştü. Okulun Atölye binasının inşaatını gezerek yetkililerden son durumu hakkında bilgiler aldı.

 

VALİ KARADENİZ ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ.

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve beraberindeki heyet, vatanımızın bütünlüğü, gelecek nesillerimizin mutluluğu, şanlı bayrağımızın şerefle dalgalanması için 6 Şubat 1995 tarihinde Çanakkale’de vatani görevini yaparken şehit düşen Piyade Çavuş Yakup Çelik’in Duran Köyündeki baba ocağını ziyaret ederek, bayrağımızı Şehidimizin babası Hasan Çelik’e takdim etti.

Tüm şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduğunu söyleyen Vali Karadeniz; ebediyete intikal etmiş şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. “dedi.

 

VALİ KARADENİZ AİLELERİ UNUTMADI.

Vali Karadeniz Çatalzeytin ziyaretinde daha sonra, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yardım yapılan aileleri de ziyaret ederek bir isteklerinin olup olmadığını da sordu. Yapılan ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden aileler Vali Karadeniz’e devletin vermiş olduğu imkanlardan yararlandıklarını ifade ettiler.

KASTAMONU VALİLİĞİ /BASIN

 

 

 

 

 

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.