İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz Başkanlığında 25.09.2019 tarihinde Devrekâni İlçesinde Halk Toplantısı gerçekleştirildi.

.

.

Vatandaşlar ve öğrenciler toplantıda; sorun, talep ve şikâyetlerini direkt olarak Vali Karadeniz’e diğer ilgili il müdürlerine iletme fırsatı buldu.

.

.

Devrekâni Meslek Yüksek Okulunda düzenlenen halk toplantısına ayrıca İlçe Kaymakam Vekili İzzet Cem Eser, Devrekâni Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mücahit Avkıran ile İl ve İlçe kurum amirleri, İlçe ve köy mahalle sakinleri ve öğrenciler katıldı.

.

.

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz konuşmasında; “2019 yılı KÖYDES programında yer alan işlerin büyük bir kısmının tamamlandığı bilgisini bana Kaymakam Bey iletti. Ama devam eden işlerimizde var. Onlarda önümüzdeki kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. 19 Nisan 2017 tarihinde yapılan toplantının notlarına da baktım ve şunu gördüm taleplerin büyük bir kısmı yerine getirilmiş. İhtiyaçlar bitmiyor yapılanlar yapılmıştır ama yeni ihtiyaçlarda mutlaka ortaya çıkmıştır o ihtiyaçlarınızı belirlemek üzere buraya geldik ve onları sizlerden alacağız.” ifadelerini kullandı.

.

.

İlçe ve köy halkının sorun, talep ve şikâyetlerinin aktarıldığı halk toplantısında, Vali Karadeniz, vatandaşlarımızın sorunlarını cevaplayarak, çözüm bulunması noktasında ilgili kurum amirlerine çeşitli talimatlarda bulundu.

.

.

 

.

 

 

.

.

.

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

.

.

.

.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.