Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, eski Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin onuruna, yemek verdi.

 

Doğramacı Otel’de  düzenlenen yemekte konuşan Kaymakam Pişkin, İki dönemdir Tosya Belediye Başkanlığı görevini yürütmekte olan ve bu dönem  görevini devreden Kazım Şahin ile olan teşviki mesailerinin sonuna geldiklerini söyledi.

 

İki yılı aşkın bir süredir eski Başkan Şahin ile birlikte çalıştıklarını belirten Kaymakam Pişkin, şunları kaydetti:

“ 10 yıl süreyle Tosya’mıza yaptığı hizmetler ve teşviki mesaisinden dolayı, tüm Tosyalı hemşehrilerim adına kendisine teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında sağlık ve mutluluklar diliyorum. Birlikte çalıştığımız süre içerisinde sergilemiş olduğu devlet terbiyesi, siyasi nezaketi, toplumsal sorunlara karşı göstermiş olduğu makul yaklaşım tarzı, belediyecilikteki tecrübesi ve birikimi, kurumlar arası işbirliği, yardımlaşma ve çalışma barışına olan katkılarıyla biz kamu görevlilerine çok iyi bir mesai arkadaşlığı sergiledi. Bunun için de kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.”

 

 

Daha sonra konuşan Şahin ise,” Biz 10 yıldır hep veda yemekleri tertiplemeye alışıktık ama bugün bir vefa yemeğiyle birlikteyiz. Kaymakamımızla  çalışmaktan çok mutlu olduk. Gerek 26 yıllık meslek hayatımda gerekse 10 yıllık aktif siyasi hayatımda çok sayıda Vali ve Kaymakamlarla çalıştık ama bizim için de gerçekten Kaymakamımızın yeri çok başka. Devlet ciddiyeti ve disiplini ile nasıl bu makamın doldurulduğunu Kaymakamımızla birlikte gördük. Tosya için kendisini bizde bir şans olarak görüyoruz. İnşallah biz de kendisine veda yemeğini Valiliğe doğru uğurlarken yaparız. Bu ince davranışı ve nezaketinden ötürü Kaymakamımıza ve sizlere çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından Kaymakam Pişkin, Şahin’e çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Yemeğe, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, Tosya Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Özgün Yapağı, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, protokol üyeleri ve kurum amirleri katıldı.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.