Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, 91 yaşında hayatını kaybeden Kore Gazisi Piyade Er İbrahim Çakıroğlu’nun cenaze törenine katıldı.
.
.
Kore Gazisi Piyade Er İbrahim Çakıroğlu’nun, Nasrullah Cami’nde Kılınan cenaze namazına Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in yanı sıra; Garnizon Komutanı Personel Albay Gamze Aydoğdu, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Seyit Aydın, Ak Parti İl Başkanı Doğan Ünlü,  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şube Başkanı Berat Satıoğlu, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkan Yardımcısı Hüseyin Mahmut Oğlu, Kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
.
.
Askeri törenle son yolculuğuna uğurlanan Kore Gazisi Piyade Er İbrahim Çakıroğlu’nun Türk Bayrağına sarılı naaşı, askerlerin omuzlarında Nasrullah Camine getirildi ve helallik alınarak Ahmet Dede Mezarlığında toprağa verildi.
.
.
Vali Karadeniz, Gazi Çakıroğlu’nun yakınlarına sabır dileyerek aramızdan ayrılan gazilerimizi bir kez daha sonsuz şükran ve rahmetle andıklarını ifade etti.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.