KOSGEB tarafından Yenilenen Girişimcilik Destek Programı ile iş yerini kuran girişimcilere 360 bin TL’ye kadar geri ödemesiz (hibe) destek sağlanıyor.

.

Girişimciliği Geliştirme Destek Programı “Geleneksel” ve “İleri” girişimcilik olarak iki farklı şekilde uygulanmakta olup, her bir desteğin ön şartı girişimci adayının son 3 yıl içerisinde vergi kaydı bulunmaması ve işletmesini kurmadan önce Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlamış olmasıdır.

.

2020 yılı itibariyle Girişimcilik Eğitimleri de sadece web sayfamız üzerinden online olarak verilecektir. Girişimci adayları 4 modülden oluşan eğitimleri e devlet şifreleri ile  www.kosgeb.gov.tr  üzerinden tamamlayabileceklerdir. Bu noktada imalat sektörlerinde iş fikri olan girişimci adayları “ İleri Girişimcilik” eğitimini, imalat dışı sektörlerde iş fikri olan girişimci adayları “Geleneksel Girişimcilik” eğitimini tamamlaması gerekmektedir.

.

Ayrıca; Girişimciliği Geliştirme Destek Programı’ndan yararlanmaya hak kazanan geçmişten bu güne tüm girişimcilerimiz ve yeni iş kuracak geleneksel ve ileri girişimciler, KOBİ Finansman Destek Programı kapsamında 70 bin TL’ye kadar 0 faizli krediden de yararlanabileceklerdir.

 

.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

escort girls in dubai sikiş izle sex hi̇kaye seks hikayesi sex izle paply.org