Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz başkanlığında Kastamonu’da toplanan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Yönetim Kurulu, 2019 yılı içinde “Mesleki Ve Teknik Eğitim” teması kapsamında yapılması planlanan çalışmaları görüşmek üzere bir araya geldi.

 

 

Yönetim Kurulu ilk olarak Kastamonu Belediye Başkan Op.Dr.Rahmi Galip Vidinlioğlu’nu, daha sonra Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Aahmet Hamdi Topal’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

 

 

Vali Karadeniz Başkanlığında Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğünde gerçekleştirilen toplantıya aynı zamanda, Sinop Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Köksal Şakalar, yönetim kurulu üyeleri Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Kastamonu Belediye Başkanı R. Galip Vidinlioğlu, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Güray Parçal, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş ve KUZKA Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan Genç katıldı.

 

 

 

Ajansın Mayıs ayı yönetim kurulu toplantısında; Kalkınma Ajansları 2019 yılı Mesleki ve Teknik Eğitim Teması faaliyetleri, 2019 yılı Teknik Destek ve Fizibilite Desteği Programları hazırlık çalışmaları ile 2018 yılı Turizm Odaklı Kalkınma Mali Destek Programı İlerleme Raporu maddelerinden oluşan gündem maddeleri ayrıntılı olarak ele alınarak karara bağlandı.

 

 

 

 

.

 

 

 

.

 

 

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

 

 

 

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.