KUZKA, İlk Proje Sözleşmesini Hanönü Belediyesi ile İmzaladı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) 2015 Yılı Bölge Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı (BAP2) kapsamında, ilk proje mali destek sözleşmesini Hanönü Belediyesi ile imzaladı.

 

2015 Yılı Bölge Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında “Hanönü Sağlıklı Yaşam Parkı” projesinin mali destek sözleşmesi Hanönü Belediye Başkanı Serkan UÇAR ve KUZKA Genel Sekreteri Ramazan ÇAĞLAR tarafından Genel Sekreterlik makamında imzalandı.

 

Proje kapsamında Hanönü Belediyesi tarafından ilçe merkezinde yapılacak 600 bin TL bütçeli “Hanönü Sağlıklı Yaşam Parkı” projesine KUZKA tarafından %75’lik kısmı olan 450 bin TL mali destek sağlanırken, Hanönü Belediyesi de projeye 150 bin TL kaynak sağlayacak.

 

Hanönü ilçe halkına sağlıklı ve sosyal bir yaşamın kapılarını aralayacak 4.030 m2 alana sahip sağlıklı yaşam parkında yeşil alanlar, çocuklara, engellilere ve bayanlara yönelik sosyal yaşam alanlarının yanı sıra, sosyal donatılar ve halkın boş zamanlarını değerlendirebileceği fiziksel aktivite alanları oluşturulması planlanıyor.

Kamuoyu bilgisine saygıyla duyurulur.

 

 

Haber ve Fotoğraf, sitemizde yayınlanması ricasıyla, KUZKA BASIN (skacir@kuzka.gov.tr) mail adresinden,  17 Kasım 2015 Salı günü  saat 14:46:51’de, haber37gentr@hotmail.com mail adresine gönderilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.