Kuzka Yönetim Kurulu Haziran Ayı Toplantısı Çankırı’da Yapıldı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Haziran Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı 05.06.2018 tarihinde Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz’in katılımı ile  Çankırı’da yapıldı.
KUZKA Yönetim Kurulu Başkanı Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’ın Başkanlığındaki toplantıya, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Başkan Vekili Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Sinop Valisi Köksal Şakalar, Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kayıkçı, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş ve Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan Genç katıldı.
Ajansın faaliyetleri ile 2018 yılı proje teklif çağrısı, turizm odaklı kalkınma mali destek programı değerlendirme sonuçlarının görüşülmesine ilişkin gündem maddelerinin yer aldığı yönetim kurulu toplantısında, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan Genç tarafından ajans faaliyetlerine ilişkin yönetim kurulu üyelerine bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.
Ajans yönetim kurulu üyelerinin gündem maddelerini görüşerek karara bağlaması ile toplantı sona erdi.
KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.