MHP Tosya İlçe Başkanlığı Tarafından Gazeteciler Onuruna Program Düzenledi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tosya İlçe Başkanlığı tarafından, “ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla program düzenlendi.

Özel bir restoranda düzenlenen programda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Tosya İlçe Başkanı Mustafa Dündar Özurgancı, gazetecilerin, gerçek anlamda seçilmiş, beğenilmiş ve takdir edilmiş kişiler olduğunu söyledi.

Gazetecilerin zor şartlar altında görev yaptığını bildiklerini belirten Başkan Özurgancı, şunları kaydetti :

“ Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman olduğu gibi yanınızda olmaktan kıvanç duyuyoruz. Ciddi anlamda sizleri destekliyoruz. Her zaman yanınızda olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyoruz. Bizi kırmayarak davetimize icabet ettiniz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü en kalbi duygularımızla kutluyor, hepinize saygılarımı sunuyorum.”

 

Milliyetçi Hareket Partisi Tosya Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklığil ise yaptığı konuşmada,“ Davetimize hoş geldiniz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlarım. Rabbim nice yıllarda da gününüzü kutlamayı bizlere nasip etsin. Tabii mesleğinizin gecesi gündüzü, yazı kışı yok. Maalesef ülkemizde birilerini övdüğünüz zaman iyisiniz. Birilerini yerdiğiniz zaman kötüsünüz. Allah yardımcınız olsun. Bu tabii bizimde hasbelkader içerisinde bulunduğumuz siyasette de mevcut. O yüzden sizin duygu ve düşüncelerinizi anlayabiliyorum. Tekrar tebrik ediyorum gününüzü. Rabbim yardımcınız olsun. Doğru ve kaliteli haber yapmayı zaten hepiniz tercih ediyorsunuz. Bu nokta da başarılar diliyorum.” dedi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen programda, Tosya için yapılması planlanan projelerden bahsedildi.

Düzenlenen programa, Milliyetçi Hareket Partisi Tosya Teşkilatı yöneticileri ile  Tosya’da görev yapan basın mensupları katıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.