Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Hanönü’nü Ziyaret Etti

AK Parti Milletvekili ve 25’inci dönem 1’inci sıra Milletvekili Adayı Mustafa Gökhan Gülşen Hanönü’nde esnaf ziyaretinde bulundu ve muhtarla görüştü.

Hanönü’nde ilk olarak esnaflarla buluşan AK Parti Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen burada Pazar esnafının sıkıntılarını dinledi. Ardından Haönünü merkez ve köy muhtarlarıyla bir araya gelen Milletvekili Gülşen, muhtarların köyleriyle ilgili sıkıntılarını dinledi. HES yapımında bozulan yollar, içme suyu, köy alt yapıları hakkında muhtarlar şikayetlerini dinleyen Milletvekili Gülşen, geçmişe kıyasla daha iyi durumda olunduğunu söyledi. “Bize destek verin, daha güçlü gidelim. Daha çok hizmet getirelim” diyen Milletvekili Gülşen, Hönünü’nün AK Partiye her zaman destek verdiğini söyledi. Bu dönem daha fazla destek isteyerek sözlerini sürdüren Milletvekili Gülşen, 3-0 hedefine ulaşacaklarını kaydetti.

Milletvekili Mustafa Gülşen’in ziyaretine; Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, Hanönü AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Öztürk, AK Parti Hanönü İl Genel Meclis Üyesi Doğan Akkaya, AK Parti Gençlik Kolları ve Kadın Kolları da eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.