Olgu Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan, Bahçeşehir Koleji, Yargı Akademi, Özel Olgu Eğitim Kursu ve Modadil kurucuları, öğretmenleri ve çalışanları Gölköy Yaşam Resort’te muhteşem bir 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması yaptı.

.

Yetkililer, önümüzdeki 24 kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Bahçeşehir Koleji ailesi olarak, birbirinden değerli bir çok etkinlik ve faaliyetler düzenleyeceklerini, bu nedenle, eğitim kurumlarında görev alan, kurucuların, öğretmenlerin ve değişik kademelerde görevler yapan personelin eğlenmesi ve kaynaşması amacıyla tören bir hafta önceye aldıklarını söylediler.

.

Kutlama programında, öğrencilerin, öğretmenlerine yazdıkları mektuplar öğretmenleri duygulandırdı. Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri hazırladıkları Zeybek oyununu oynadılar. Günün anısına pasta kesildi.

.

Kurucusu İş Adamı Selçuk Arslan pasta kesimine, Olgu Eğitim Kurumları ailesinin hepsini bizzat kendisi davet etti. Yemekli gecede, Bahçeşehir Koleji öğretmen ve çalışanları stres atıp eğlendiler.

.

Gecede, Bahçeşehir kurucularından halen yönetim Kurulu Başkanı olan iş adamı Selçuk Arslan eşi Sibel Arslan, Kurucu Müdür Hakkı Güngör ve eşi okulun Müdürü Şükran Sayım gecede yerlerini aldılar. Gece boyunca Arslan, tüm öğretmen ve çalışanlarla ayrı, ayrı ilgilenip Öğretmenler Günlerini kutladı.

.

Gecede bir konuşma yapan Hakkı Güngör, Kurulduğu günden bu güne Olgu Eğitim Kurumları ve Bahçeşehir Koleji’nin hızla bugünlere geldiğini, eğitim alanında ilimize büyük hizmetler yaptığını ve daha da yapacağını belirterek , özverili çalışmalarından dolayı emeği geçenlere teşekkür etti.

.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.