Sağlık-Sen Kastamonu Şubesinin teşkilat toplantısı Seyrangah Restaurant Cafe’de yapıldı.

 

.
Toplantıya, Kastamonu İl Sağlık Müdürü Dr. Sadettin Yazı, Memur Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, il sağlık müdürlüğüne bağlı bazı İdareci ve yöneticiler ile çok sayıda Sağlık Sen üyesi katıldı.

 

.

Sağlık-Sen Kastamonu Şube Başkanı Mehmet Öz, toplantıda yaptığı konuşmada,” Sizlerin haklarını korumaya devam edeceğiz. Bu tür beraberliklerimiz, bir araya gelmemiz ve kaynaşmamız bundan böyle de artarak devam edecektir. Bizleri kırmadınız ve vakit ayırdınız, beraber olmamızı temin ettiniz çok teşekkür ederim. Varlıklarınızla beni ve yönetim kurulu ekip arkadaşlarımızı mutlu ettiniz. Allah her birinizden razı olsun hayırlı, verimli çalışmalar dilerim. Alileriniz, evlatlarınız anne, baba, kardeş ve diğer sevdiklerinizle sağlıklı, evde ve iş yerinde huzurlu, mutlu ömürler dilerim.” dedi.

.

Genel Başkan Semih Durmuş ise, yaptıkları faaliyetleri, önümüzdeki zaman diliminde yapacaklarını sıraladı ve geniş bir bilgilendirme konuşması yaptı.

.

Kahvaltı sonunda, Genel Başkan Semih Durmuş’a, yöresel ürünler hediye edildi. Fotoğraf çekiminin ardından toplantı sona eri.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.