Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Platformu (TAHAP) Kastamonu İl Başkanı Ahmet Tarık Tekçe, Ramazan Ayı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

.

Başkan Tekçe, mesajında, bereketin, bolluğun ve paylaşımın yoğun şekilde yaşandığı, yılın en hayırlı ayı olarak büyük özlemle beklenen ramazan ayına bir kez daha erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

.

Ramazan ayının yetim ve öksüzlerin gözetildiği, muhtaç ve kimsesizlerin kollandığı, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel biçimde yaşandığı, milli ve manevi duyguların ise yoğun bir şekilde tezahür ettiği müstesna ve mübarek bir ay olduğunu belirten Başkan Tekçe, şunları kaydetti :

.

“ Bu mübarek ayda bizlere düşen görev yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en güzel şekilde yaşayıp yaşatmaktır. İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır. Hadis-i Şerif´inin rehberliğinde, elimizden geldiği kadar, çevreye karşı duyarlı olmalı, aç olanı doyurmalı, dertli olana derman olmalı, yardıma muhtaç olana yardım elini uzatmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam aleminin mübarek Ramazan Ayını kutluyorum.

.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.