Tosya Atabinen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Muhteşem Mezuniyet Töreni

 

Tosya Atabinen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileri, düzenledikleri programda mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşadı.

 

 

Okul bahçesinde düzenlenen programa, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Ayrıntılara dikkat edilerek hazırlanan harika programda öğrenciler hep birlikte havaya kep attıktan sonra gönüllerince eğlendi.

 

 

Çocuklarının mezun olmasından memnuniyet duyan veliler,” Herkes çocuğunun başarısını ister. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 4 yıl boyunca emek verdiği okuldan mezun olmaları bizleri son derece mutlu etti. Çocuklarımızın iyi bir eğitim alabilmesi için emek harcayan bütün öğretmenlerine ve idarecilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bizlerde veliler olarak yavrularımızın hazırladıkları programa katılarak onların mutluluğuna eşlik etmek istedik. Tarif edilmesi zor bir mutluluğu yaşıyoruz. Allah, bütün öğrencilere sağlıklı ve bereketli başarılarla dolu uzun bir ömür versin.” diye konuştular.

 

 

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden program, öğrenciler tarafından dilek feneri uçurulmasının ardından sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.