Tosya, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u Ağırladı

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ve yıllardır birlikte özellikle enerji politikaları üzerine siyasi çalışmalar yaptığı hemşehrimiz Aytunç Zafer Akça’nın davetlerini kırmayarak Tosya’yı ziyaret etti.

 

 

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti Kastamonu Milletvekili Av. Metin Çelik, AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Av. Halil Uluay, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Seyit Aydın ve beraberindeki heyet ile birlikte Tosya’yı ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’u, Tosya Üçolukları Mesire alanında, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü Rıdvan Özkan ,Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık, Enerji Uzmanı Aytunç Zafer Akça, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, gazeteciler ve vatandaşlar karşıladı.

 

 

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, burada düzenlenen kahvaltının ardından  yaptığı konuşmada, İlçede hizmete sunulan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdikten sonra, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş’a çeşitli hediyeler takdim etti.

 

 

Başbakan Yarımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ise, yaptığı konuşmada, birkaç gündür Kastamonu’nda bulunduğunu, Tosya’yı ziyaret ettikten sonra Ankara’da çalışmalarına devam edeceğini belirterek gördüğü yakın ilgi ve alaka nedeniyle teşekkür etti.

 

 

Kahvaltının ardından Başbakan Yarımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, beraberindekilerle birlikte ilçede yani açılan Çamlıca Kafe’yi ziyaret etti. Burada vatandaşlarla sohbet eden Kurtulmuş daha sonra ilçeden ayrıldı.

 

 

 

Enerji Uzmanı Aytunç Zafer Akça, Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ve beraberindekileri Tosya’da, mükemmel bir şekilde ağırlayan Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin’e ve işletmesinde Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ve beraberindekileri misafir eden  Çamlıca Kafe’nin ortaklarından Çifter Köyü Muhtarı Ekrem Eski’ye tablo hediye etti.

 

 

 

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.