Tosya Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Karakuş, beraberindeki heyetle birlikte, “14 Mart Tıp Bayramı” nedeniyle Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin’i ziyaret etti.

 

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Şahin, Sağlığın insan için en önemli ve en büyük zenginlik olduğunu söyledi.

 

Her bireyin sağlık hizmetlerinden azami derecede faydalanabilmesinin devletlerin en önemli görevleri arasında yer aldığını belirten Şahin, şunları kaydetti :

 

“ Son yıllarda yapılan yatırımlar sayesinde sağlık alanında vatandaşlarımıza sunulan hizmetin kalitesi öncesiyle mukayese edilemeyecek düzeyde artmıştır. En son teknolojiyle donatılmış hastanelerimiz, alanında uzman nitelikli personellerimiz ve insan odaklı hizmet anlayışıyla birlikte ülkemiz dünyada sağlık alanında ki başarılarıyla gündeme gelmektedir. Bu başarının yakalanması elbette kolay olmamıştır. Hükümetimizin gerçekleştirdiği reformlar sayesinde değişerek dönüşen sağlık sektörümüzden yabancıların da sağlık hizmeti almak için ülkemize gelmelerini gururla gözlemliyoruz. Görevlerinizdeki fedakarca çalışmalarınız sayesinde ülkemizde yakalanan bu başarı nedeniyle her düzeydeki sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.”

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.