Tosya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde fitness merkezi açıldı.

 

Mehmet Erkaragülle Kapalı Spor Salonu’nda açılan merkezin kurdelesini, Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ve protokol üyeleriyle birlikte kesti.

 

Açılışta konuşan Kaymakam Pişkin, Özellikle gençleri sportif faaliyetlere yönlendirebilme ve bu alanlarda daha çok vakit geçirebilmelerini sağlayabilme gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

 

Gençlere bu anlamda yeni alanlar açarak imkan tanıdıklarını belirten Kaymakam Pişkin, şunları kaydetti:

 

” Daha önce Kaymakamlık olarak  bir takım malzemeleri alıp teslimini yapmıştık Tosya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüze. Bu günde Belediyemizin temin ettiği özellikle fıtness aletleriyle ve bilardosuyla zengin bir malzeme takımını teslim ettik ve açılışını yaptık. Daha önce yine Belediye Başkanımız bütün okullarımıza birer masa tenisi hediye etmişti. Müdürlüğümüzün çalışmalarına katkı sunmak, gençlerimizin sportif faaliyetlere yönlendirilmesi ve sağlıklı bir nesil yetiştirilebilmesinin sadece müdürlüğümüzün meselesi olmadığını göstermek adına, Kaymakamlık ve Belediye olarak bütün imkanlarımızla destek olmaya devam ediyoruz. Hayırlı olsun.”

 

 

Başkan Şahin ise yaptığı konuşmada, Kaymakam Deniz Pişkin’in her türlü olumlu girişimlerine Belediye olarak katkı sunduklarını belirterek, ” Kaymakamımızın başlattığı, ” Kütüphanesiz okul kitapsız öğrenci kalmasın ” ve ” Okuyan bir Tosya hayalim var ” kampanyalarına, kültürel, sportif ve sanatsal her türlü faaliyetlere Belediye olarak karınca kararınca elimizden geldiği kadar destek vermeye çalışıyoruz. Bu günde bu kapsamda alınan malzemelerin açılışını gerçekleştirmiş olduk. Ben başta sayın Kaymakamımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tosya’mıza ve Tosyalı hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

 

 

Açılışa, Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Ayşegül Kale, Tosya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İsmail Keskin, Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat Demirci, Tosya İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü İsmail Çalışkan, Tosya OSB Bölge Müdürü Nihat Küçükkasap, Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Bilal Azizoğlu ve protokol üyeleri katıldı.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.