Tosya Heyeti, Tosyalı Hemşerimiz Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Büyükelçi Sayın Faruk Kaymakcı’yı makamında ziyaret etti.

 

Tosya Kaymakamlığı ve Tosya Belediyesi çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyaret, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

 

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, ziyaretle ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, ” Tosya İlçe Heyeti olarak Dışişleri Bakan Yardımcımız Tosyalı Hemşerimiz Sayın Faruk Kaymakcı’yı makamında ziyaret ettik. Bizleri büyük bir incelik ve nezaketle kabul eden Sayın Bakanımıza, ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarımızı sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

 

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin Başkanlığındaki Tosya İlçe Heyetinde,  Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Fahri Hemşerimiz Beyaz TV Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci-Yazar Latif Şimşek, Tosyalı Hemşerimiz Enerji Uzmanı Aytunç Zafer Akça, Tosyalı Hemşerimiz Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık, Tosya Çifter Köyü Muhtarı Ekrem Eski, Tosya ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ( TOSYA-DER ) Başkanı İlhan Sertkale ve Gazeteci Mehmet Ulusoylar yer aldı.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.