Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, “ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü “ nedeniyle gazeteciler onuruna yemek verdi.

.

Doğramacı Otel Restoranda gerçekleşen yemekte konuşan Kaymakam Pişkin, gazetecilerin gerçek manada kamuoyunu aydınlatmasının günümüzün en önemli misyonu olduğunu söyledi.

.

Her meslek gurubuna mensup kişilerin ortak payda da, bu vatan için, memleket için, Türk milletinin selayeti için elinden geleni yaptığını belirten Pişkin, şunları kaydetti:

.

“ Sizden de Allah razı olsun. Bizleri 4. defadır bu masanın etrafında buluşturan şey, hepimizin mesleğine duyduğu saygı ve vatanına duyduğu vefa borcudur. Her mesleğin etik kuralları var. Her mesleğin toplumsal anlamda kabul göreceği kaideleri ve nizamları var. Bu kural ve kaideler içerisinde en güzelini ve en iyisini yapma gayretinde olduğunuz için sizleri takdir ediyorum. Her birinizi ayrı ayrı çok seviyorum. İnşallah nice günlere mesleki anlamda dolu dolu, başarıyla ulaşmanızı temenni ederim.”

.

Duayen gazeteciler Mustafa Ünsal ve Hüsnü Acar ise yemekte yaptıkları konuşmalarda, nazik davetlerinden dolayı Kaymakam Pişkin’e, gazeteciler adına teşekkür ettiler.

.

Yemeğe, Tosya Haber37 Gazetesi Sahibi Hüsnü Acar ve eşi Tosya Haber37 Gazetesi Muhabiri Gülay Acar, Tosya Haber37 Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Demirören Haber Ajansı (DHA) Tosya Muhabiri Emre Çiloğlu, Tosya Haber37 Gazetesi Muhabirleri Ahmet Ulukanlı ve Fatmagül Akçay. Açıksöz Gazetesi Sahibi Mustafa Ünsal, İhlas Haber Ajansı (İHA) Tosya Muhabiri Mehmet Ünsal ve eşi, Açıksöz Gazetesi Muhabirleri Özlem Külek ve Ahmet Çataloğlu ile TRT Haber ve Anadolu Ajansı (AA) Tosya Muhabiri Mehmet Ulusoylar katıldı.

.

Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, yemek sonunda, Açıksöz Gazetesi Sahibi Mustafa Ünsal’a doğum günü sürprizi yaptı.

.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

.

.

.

.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.