Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya’da görev yapan gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.

.

Gazeteciler adına bir konuşma yapan Tosya Haber37 Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Duayen Gazeteci Hüsnü Acar,”Hatırlamak ve hatırlanmak güzel bir duygu. 10 Ocak Gazeteciler Günümüzü kutlayan değerli Kaymakamımız Deniz Pişkin’e ve her zaman mütevaziliklerini bırakmayan Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin’e şahsım ve meslektaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

.

Tosya Doğramacı Otel’de düzenlenen kahvaltıda konuşan Kaymakam Pişkin, Hem mülki idare amirlerinin hemde gazetecilerin aynı gün anılıyor olmasının çok yakın bir mesai arkadaşlığına işaret ettiğini söyledi.

.

Gazetecilerin yaptığınız işin doğası gereği, çok önemli bir kamu hizmetini ircaa ettiğini belirten Pişkin, şunları dile getirdi;

.

” Günümüzde bilgi çağı dediğimiz bir zaman diliminde vatandaşların bilgilendirme ve bilgi alma hakkını en iyi şekilde sizler vasıtasıyla yerine getirildiğinin kimsenin şüphesi yok. Vatandaşların talep ve düşüncelerini yukarılara aktarma konusunda çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Aynı zamanda bizim çalışmalarımızın kamuoyuyla paylaşılması ve vatandaşın doğru bilgilendirilmesi noktasında da çok iyi bir regülatörsünüz. Bu anlamda sizlerin varlığı bizlere güç vermiştir. Eminim Tosya’mıza bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da çok büyük katkılarınız olacaktır. El birliği ve gönül birliği içerisinde bir aile olarak Tosya ailesi olarak Tosya’yı daha güzel günlere taşıma adına vereceğimiz bütün mesailerde ortaya koyacağımız bütün gayret ve emeklerde sizleri de yanımızda görmekten büyük şeref ve onur duyacağız. Hem belediye başkanımızla hem STK temsilcilerimizle hemde diğer paydaşlarımızla zaman zaman bir araya gelip yön tayini konusunda fikir alış verişinde bulunacağız. Sizlerin bu o masa etrafında bulunmanız bizlere güç kuvvet verecektir. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle bütün basın mensubu arkadaşlarımın gününü kutluyorum. Hepinize sağlık sıhhat içerisinde uzun bir ömür diliyorum.”

.

Düzenlenen kahvaltıya, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin,ile ilçede görev yapan  gazeteciler katıldı.

.

 

tosya-kaymakami-deniz-piskin-gazetecilerle-kahvaltida-bir-araya-geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.