Tosya ile birlikte, görev yaptığı yerlerde başarıyla taçlandırdığı bir çok proje sayesinde, memleketine ve milletine hizmet etmeyi hayatının amacı haline getiren ve bu uğurda mücadele eden herkes tarafından takdirle karşılanan Tosya Kaymakamı Sayın Deniz Pişkin, ulusal olarak yayın yapan By Protokol Dergisi tarafından ödüle layık görüldü.

.

.

Akademik başarısı, bilgi ve birikimi, sıcakkanlılığı, çalışkanlığı, dürüstlüğü, güvenilirliği, kaliteli bir kişiliğe sahip olması ve mükemmel kariyer başarısının yanında, mütevazi kişiliğiyle de  gönüllerde  oldukça geniş yer kaplayan Kaymakam Sayın Deniz Pişkin, ödül gecesinde yaptığı konuşmada,“ Meslek hayatımda alabileceğim en büyük ödülün, hizmetinde olduğum insanların duası olduğunu biliyorum.” İfadelerini kullanması, gelecek nesillere ders niteliğindeydi.

.

.

Kastamonu Medya Grup olarak, Tosya Kaymakamı Sayın Deniz Pişkin’in, Tosya’mız, ülkemiz ve milletimiz için yaptığı başarılı çalışmaları ödüllendiren, By Protokol Dergisi’ni tebrik ediyoruz.

 

“Marifet iltifata tabidir”

 

 

 

Ulusal olarak yayın yapan By Protokol Dergisi’nin düzenlediği Gümüş Kariyer Ödülleri Gecesi’nde, Kaymakamımız Deniz Pişkin, “Sosyal Hizmet Ödülü”ne layık görüldü.

 

.

Çankaya Bera Otel’de bu akşam gerçekleşen ödül törenine; siyaset, medya, akademi,sanat, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları ve bürokrasiden çok sayıda davetli katıldı.

 

.

Tosya’da uygulamaya koyduğu, özellikle dar gelirli ve dezavantajlı toplum kesimlerine yönelik başarılı sosyal projeleri ve çalışmaları ile ödüle değer görülen Kaymakamımız, yaptığı konuşmada: “Böylesi prestijli bir ödüle layık görülmekten dolayı şüphesiz ki çok mutluyum. Fakat yine de meslek hayatımda alabileceğim en büyük ödülün hizmetinde olduğum insanların duası olduğunu biliyorum. Vatandaşlarımızın taşradaki sorun ve taleplerine karşı elimizi güçlü kılan, imkanlarımızı genişleten ve bizleri vatandaşa karşı çaresizlik ve mahcubiyet içinde bırakmayan başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Bakanlarımıza ve karar mekanizmalarındaki tüm devlet görevlilerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.