Kastamonu Medya Grup Olarak  Tosya Kaymakamı Sayın Deniz Pişkin’in Başarılı Çalışmaları Hakkında Ki Yorum Analizimiz…

 

 

 

Tosya Kaymakamı Sayın Deniz Pişkin’in, Tosya’da göreve başladığı günden bu yana yaptığı başarılı çalışmalar ile bir biri ardına hayata geçirdiği projeleri tüm Tosyalılar gibi ülkemize hizmet etmek için emek veren ter akıtan vatandaşa dokunan, vatandaş merkezli çalışmalar yapan herkes tarafından bilinmekte, takip edilmekte ve örnek alınmaktadır.

 

Tosyalılar, çalışkan, cana yakın, sevilen ve itibar edilen bir Mülki İdare Amirine sahip olmanın hazzını yaşamaktadır. Kaymakam bey bu kadar kısa bir sürede vatandaşın bu denli sevgisini nasıl kazandı. Bence analiz edilmesi ve sonuçlarının mümkün olan her yerde örnek olarak gösterilmesi gereken asıl konu bu.

 

Göreve başladığı günden bu yana çalışmalarını takip eden biri olarak şunu açık açık söyleyebilirim ki; yaşadığı şehri seven ve oraya değer katarak vatandaşların yarınlarına umut tohumları eken bir kişiliğe sahip Kaymakam bey.

 

Alçak gönüllülüğü ve samimiyeti sayesinde farkındalık oluşturan Kaymakam bey, Tosyalıları peşinden sürükleyerek şehrimizin sürdürülebilir büyümesinde ve çağı yakalamasında adeta dinamo görevini yerine getirmektedir.

 

Gücünü makamından değil, vatandaşların gönlündeki sevgisinden alan bir Kaymakama sahip olmak, çalışkan ve üretken Tosyalıların geleceğe dair daha büyük planlar yapmasına imkan ve olanak sağlıyor.

 

Kendisini her alanda yetiştirmiş değerlerimiz kolay kolay bulunmuyor. Tosyalılar bunun bilinci ile hareket ederek Kaymakamına derin muhabbet besliyor.

 

Bir de unutmadan şunu da eklemek isterim; yaşlı, bakıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi vatandaşları yaşam alanlarında ziyaret ederek hal hatır sormak, varsa sorunlarını çözerek ihtiyaçlarını karşılamak Kaymakam beyin gönüllere nasıl taht kurduğunu tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor.

 

Kaymakam beyin yaptığı ziyaretlerde hane sahiplerinin yüzlerinde beliren memnuniyet, ziyaretin aslında gönüllere yapıldığını gösteriyor.

 

Ne diyelim, Allah yolunu açık etsin, başarılı çalışmalarında yar ve yardımcı olsun. Tosya’da daha nice yıllara inşallah.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.