Tosya ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TOSYA-DER) tarafından Ankara’da yoğun katılımlı  “ Geleneksel Hemşeri ” yemeği düzenlendi.

 

Ankara Konağı’nda düzenlenen yemekte, Tosya ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TOSYA-DER) Başkanı İlhan Sertkale ve dernek yönetim kurulu üyeleri, kapıda karşıladıkları misafirlerinin  masalarını tek tek ziyaret ederek hal hatır sordu.

 

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemek, daha önce bir birini tanımayan bir çok  Tosyalının tanışmasına ve sohbet etmesine  vesile oldu.

 

Misafirlerin rahat edebilmesi için bütün ayrıntıların dikkatlice hazırlandığı yemeğe katılan davetliler, bu tür başarılı organizasyonların devam etmesinin Tosyalıların kaynaşmasına vesile olacağını, bunun sonucunda ise kazananın Tosya  olacağını ifade ettiler.

 

 

                     HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Tosya ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TOSYA-DER) Ankara’da Geleneksel Hemşeri Yemeği Düzenledi…www.haber37.gen.tr – www.kastamonuhaberi.com – www.tosyagazetesi.com Ve www.tosyahaberi.com Sitelerimizi Ziyaret Ederek Haberi Okumak Veya Videosunu İzlemek İçin Lütfen Aşağıdaki Linklere Tıklayınız…http://www.haber37.gen.tr/tosya-der-ankarada-duzenledigi-yemekte-tosyalilari-bir-araya-getirdi.htmlhttp://www.kastamonuhaberi.com/tosya-ve-koyleri-yardimlasma-ve-dayanisma-dernegi-ankarada-geleneksel-hemseri-yemegi-duzenledi.htmlhttp://www.tosyahaberi.com/tosya-der-ankarada-geleneksel-hemseri-yemegi-duzenledi/http://tosyagazetesi.com/tosya-der-ankarada-yogun-katilimli-geleneksel-hemseri-yemegi-duzenledi-7231.html

Mehmet Ulusoylar paylaştı: 16 Aralık 2018 Pazar

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.