Koronavirüs (Covid-19) salgınının yayılmasını önlemek amacıyla alınan tedbirler konusunu görüşmek üzere sex hikayeleri Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz Başkanlığında Video konferans sistemi ile “İl Pandemi Kurulu” toplantısı yapıldı.

Video konferans sistemi ile gerçekleştirilen toplantıya Garnizon Komutanı Per.Alb.Gamze Aydoğdu, Belediye Başkanı Op.Dr.Rahmi Galip Vidinlioğlu, Vali Yardımcıları Ünal Kılıçarslan ve Vedat Yılmaz, Kastamonu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Mehmet Atalan’ın, yanı sıra kamu kurum ve kuruluş amirleri, sivil toplum kuruluşları adult seks hikayeleri sağlık birim sorumluları katıldı.

Vali Karadeniz Başkanlığında yapılan toplantıda, (COVİD-19) salgınının önlenmesi adına alınan tedbirler konusunda İl Pandemi Kurulu Üyelerinden bilgiler alınarak, görüş ve baldız seks hikayeleri önerilerine yer verildi. Pandeminin bundan sonraki süreci ile ilgili alınacak tedbirler üzerinde duruldu.

Ayrıca toplantıda; “Pandemi kurulunda seyahat kısıtlaması olan illerden Kastamonu’ya gelecek olanların 14 gün (ondört gün) boyunca öğrenci yurtlarında karantinaya alınması ve 14 günlük öğrenci yurtlarındaki karantina sonucunda İlimize misafir olarak geldikleri evde kalmalarına izin verilmesi “ önerisinin İl Hıfzıssıhha Kuruluna öneri olarak sunulmasına karar verildi.

Vali Karadeniz, alınan tedbirler konusunda çaba gösteren tüm arkadaşlarıma, resmi, sivil kurumlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, hepinize iyi çalışmalar diliyorum” şeklinde konuştu.

Vali Karadeniz Başkanlığında yapılan toplantıda görüşülen konular İl Hıfzıssıhha Kurul toplantısında karara bağlanacak olup, Valiliğimiz İnternet sitesinde yayınlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.