Vali Karadeniz Yapımı Devam Eden Okul Ve Kamu İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, ilimizde devam eden okul ve kamu inşaatlarına giderek çalışmaları yerinde inceledi.
.
.
.
.
.
Bu kapsamda Vali Karadeniz sırasıyla, 32 Derslikli Merkez Ali Fuat Darende İlkokulu Binası, Kastamonu Merkez 12 Derslikli Kuzeykent İlkokulu yapım inşaatı, 32 Derslikli Merkez Ortaokulu Binası Yapım İşi,  Kuzeykent Polis Merkezi Amirliği Hizmet Binası Yapım İşi ve 112 Acil Binası İnşaatlarına giderek son durumları ile ilgili yetkililerden bilgiler aldı.
.
.
.
.
.
.
Yeni dönemde öğrencilerin daha sağlıklı ve modern bir ortamda eğitim görebilmeleri amacıyla, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın çağdaş şartlarda eğitimlerini sürdürmeleri ve önümüzdeki dönemde herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için okul inşaatlarımızı hızlandırmamız gerekiyor. Yeni eğitim-öğretim yılında çocuklarımızı tertemiz ve modern sınıflar bekliyor olacaktır” diye konuşan Karadeniz daha sonra ilimiz genelinde yapımı devam eden kamu yatırımlarının bir an önce bitirilerek halkımızın hizmetine sunmaktır’’ ifadelerini kullandı.
.
.
.
.
.
Okul ve Kamu inşaatlarında incelemelerde bulunarak inşaatların son durumları hakkında bilgiler alan Vali Karadeniz, inşaatlarının projelerinde belirtilen tarihlerde bitirilmesini istedi.
..
.
.
.
.
.
Vali Karadeniz’e İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T.Zafer Karahasan, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Cengiz Bahçacıoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Nida Sinsi yüklenici firma yetkilileri eşlik etti.
KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN
.
.
.
.
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.