Vali Yaşar Karadeniz Araç Ve İhsangazili Muhtarlarla Bir Araya Geldi

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, Araç ilçesinde İhsangazi ve Araç İlçeleri köy ve mahalle muhtarlarıyla buluşma toplantısına katılmak ve bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Araç İlçemizi ziyaret etti.

 

Vali Karadeniz, ilk olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olarak İlçede hizmet veren ‘Özel Kış Günü Engelli Bakım Merkezi’ni ziyaret etti. Burada; Araç Kaymakamı Mustafa Görmüş, İhsangazi Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat, Araç Belediye Başkanı Mustafa Ayanoğlu, İhsangazi Belediye Başkanı Zühtü Danacı ile İl ve İlçe kurum ve daire amirleri tarafından karşılandı.

 

Bakım merkezini gezerek incelemelerde bulunan Vali Karadeniz, yürütülen çalışmalarla ilgili kurum yetkililerinden bilgi aldı. Bakım merkezi sakinleri ile tek tek ilgilenerek bir süre sohbet eden Vali Karadeniz, kurumdan memnuniyetlerini ve ihtiyaçlarını sorarak, yetkililere çeşitli talimatlarda bulundu.

 

 

Ziyaret programları devamında Vali Karadeniz ve beraberindeki heyet, 15.10.2007 tarihinde Ardahan İli, Göle İlçesi 25. Mknz P. Tugay Komutanlığında görevli iken Göle’ye bağlı Çakırüzüm Köyü’nde çıkan ev yangınını söndürmek maksadıyla görevlendirilen itfaiye aracının devrilmesi sonucunda şehit olan Hv. Svn. Kd. Üst Çvş. Yılmaz Arığ’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Şehit Ailesinin devlet olarak daima yanlarında olduğunu belirten Vali Karadeniz, aileye bir isteklerinin olup olmadığını sordu.

 
Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, ziyaretler sonrasında ilçede bulunan vatandaşlarla, esnaflarla selamlaşarak, çalışma alanları hakkında bilgiler aldı, başarı dileklerinde bulundu.

Kastamonu Valiliği / Basın

 

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

 

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.