Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, çeşitli incelemeler ve ziyaretlerde bulunmak ayrıca Vatandaşla Buluşma Toplantısına katılmak amacıyla  Azdavay İlçesi’ni ziyaret etti.

 

 

Azdavay ilçe ziyareti kapsamında Vali Karadeniz, Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek,  Azdavay Kaymakam Vekili Halil İbrahim Demirçin ve Azdavay Cumhuriyet Başsavcıları İsmail Arabacı ve Ahmet Yalçın’ı makamında ziyaret etti.

 

 

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve beraberindeki heyet 1993 yılında Hakkâri’nin Çukurca ilçesinde  şehit olan Sabri Çadırcı’nın ailesini ziyaret etti. Devamında Kıbrıs Gazisi Mehmet Koç ve ailesini ziyaret eden Vali Karadeniz, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bizim için çok değerli. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

 

 

Vali Karadeniz Azdavay ilçe ziyaretinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yardım yapılan aileleri de ziyaret ederek bir isteklerinin olup olmadığını da sordu.  Yapılan ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden aileler Vali Karadeniz’e ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

 

 

.

 

 

.

 

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.