Vali Karadeniz ve eşi Sayın Zehra Karadeniz hanımefendinin ev sahipliğinde İçişleri Bakanlığının 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan başka illere ataması yapılan Kaymakamlar için veda töreni düzenlendi.

.

.

 

Taşköprü Kaymakamı iken Balıkesir Bigadiç Kaymakamlığına atanan Ercan Çiçek, Doğanyurt Kaymakamı iken Isparta Aksu Kaymakamlığına atanan Muhammed Şahin, Hanönü Kaymakamı iken Ağrı Diyadin Kaymakamlığına atanan Hasan Doğan, Pınarbaşı Kaymakamı iken Diyarbakır – Dicle Kaymakamlığına atanan Halil İbrahim, Araç Kaymakamı iken Iğdır – Aralık Kaymakamlığına atanan Mustafa Görmüş, Devrekani Kaymakamı iken Denizli – Kale Kaymakamlığına atanan Samet Serin, Ağlı Kaymakamı iken Batman – Vali Yardımcılığına atanan Tuğba Polat’ın katılımı ile gerçekleştirilen törene aynı zamanda Vali Yardımcısı Vedat Yılmaz ve diğer İlçe Kaymakamları da katıldı.

.

.

 

Burada görev yapmak kaymakamlarımız için oldukça özel bir anlam ifade ediyor diyen Vali Karadeniz;” Özellikle köy alt yapısı ve yol ile ilgili hizmetlerde coğrafi şartlar ve dağınık yerleşme sebebiyle Türkiye’nin diğer yerlerine göre biraz daha geriden gidiyor. Gerçi gelen ödenek kısmına baktığımızda KÖYDES ödeneğinde en fazla ödeneği alan il durumundayız ama bunu 20 ilçeye paylaştırdığımızda ve mevcut yol ağı kapasitesine yaydığımızda gerçekten arada o rakamlar çok az göze görünecek duruma geliyorlar. Onun için diğer ilçelere göre daha fazla yoruluyorsunuz onun farkındayım. Ama bu daha fazla da tecrübe demek. Ben inanıyorum ki burada almış olduğunuz tecrübeyle yine bundan önceki yerlerde kazanmış olduğunuz deneyimlerle gideceğiniz yerlerde başarılı olacağınızı ümit ediyorum. Hepinize yeni görev yerlerinizde başarılar diliyorum.“ şeklinde konuştu.

.

 

.

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz ve eşi Zehra Karadeniz hanımefendi tarafından Kaymakamlara ilimizde yaptıkları hizmetlerinden dolayı hediye takdiminde bulunuldu.

.

.

 

 

 

 

 

.

.

 

.

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

.

.

.

.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.