Zonguldak Şehit Ve Gazi Derneklerinden, Vali Karadeniz’e Ziyaret

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz, Zonguldak ili Kozlu ilçesi Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Şube Başkanı Mustafa Yorulmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Recep Başar ve yönetim kurulu ve üyelerini  makamında kabul etti.
.
.
.
.
..
Yaklaşık 50 kişilik grubu tanıyarak dernek çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Karadeniz, ilimizde planlan, yapımı devam eden ve hizmete açılan çeşitli projeler, hakkında kendilerine bilgiler verdi.  Valilik binasında müze yapımı projesinin devam ettiğini ve İnebolu’dan Ankara’ya kadar olan İstiklal yolunun üzerinde çeşitli aktivitelerin yapılabileceği İstiklal Park alanı projesinin hazırlandığını belirterek, ilimizde tarihi ve turistlik birçok alanın gezip görülmeye değer olduğunu ifade etti.
.
.
.
.
.
Ayrıca 21 Mart 2018 tarihinde Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un katılımı ile 2018 yılı Kültür Başkenti Kastamonu’nun açılışında tüm Kastamonuluların emeğinin olduğunu vurguladı.
.
.
.
.
.
Dernek Başkanı Başkanı Mustafa Yorulmaz, Kendilerini güler yüzle karşılayan Vali Karadeniz’e Kastamonu ilinde hazırlanan programa katkılarından dolayı teşekkür etti.
.
.
KASTAMONU VALİLİĞİ / BASIN
.
.
.
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.