İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AK Parti Heyeti, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir’i Ziyaret Etti.

 

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişici, ziyaretlerle ilgili yazılı olarak yaptığı açıklamada, şunlara değindi :

Milletvekilimiz Sn. Metin ÇELİK, İl başkanımız Sn. Doğan Ünlü ve İlçe yönetimimiz olarak Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir’i ziyaret ettik. Hastanemizin B sınıfı olması için statü değişikliğini talep ettik. Hastanemizin eksiklerini belirttik. Doktorlarımızın görevlendirme ile başka hastanelere gitmemesini talep ettik. Taleplerimizin değerlendirileceği sözünü aldık. Sayın bakanımıza, milletvekilimize , İl başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Milletvekilimiz Sn. Metin ÇELİK, İl başkanımız Sn. Doğan Ünlü ve İlçe yönetimimiz olarak , Adalet Bakanımız Sn. Abdulhamit Gül’ü ziyaret ettik. Daha önceden yapmış olduğumuz görüşmeler doğrultusunda , Tosya’mız için gerekli olan cezaevi sözünü aldık. Bakanımız en yakın zamanda heyet gönderip , yer çalışması yaptıracağını beyan etti. Sayın bakanımıza, milletvekilimize , İl başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

.

.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mesaj Gönder
Kastamonu Haberi Haber İhbar Hattı
Kastamonu Haberi WhatsApp Haber İhbar Hattı