İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz Cide’de Vatandaşların İstek ve Sorunlarını Dinledi

İçişleri Bakanlığı, İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Vatandaşla buluşma kapsamında Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz Başkanlığında Cide İlçesinde Muhtarlar ve Halk Toplantısı gerçekleştirildi.

.

.

İlçede düzenlenen toplantıya ayrıca İlçe Kaymakam Vekili Ali Açıkgöz, Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu, İl ve İlçe kurum amirleri, İlçe ve köy mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

.

.

Toplantıda öncelikli olarak daha önce vatandaşla buluşma kapsamında yapılan toplantıda dile getirilen taleplerin çözümüne yönelik ne gibi çalışmalar yapıldığı konusunda kurum amirlerince bilgi verildi.

.

.

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz konuşmasında;“İki yıl önce burada bir muhtar toplantısı gerçekleştirmiştik. Bugün yine hem muhtar hem vatandaşlarımızla bu toplantıyı gerçekleştiriyoruz. İki yıl önceki toplantıda alınan notlar ve yapılan işler ve yapılamayanlar onlar şu anda elimizde mevcut. Çözülen sorunlar ve çözülmeyenlerde bana verilen notlarımın arasında. Zaman zaman programlar kapsamında Cide’ye gelme imkanımız oldu. Burada hem özel idarenin, hem köydesin, hem de diğer kurumlarımızın yaptığı yatırımları görüyoruz. Bugünkü toplantımızda bize aktaracağınız yeni sorunlar varsa o sorunları alacağız. Kamu hizmetlerini ilgilendiren her ne olursa olsun bu sorunları dile getirebilirsiniz. Bizlerin burada öncelikle konuşacağımız husus, kamu hizmetlerinin geliştirilmesi, iyileştirilmesine yönelik taleplerin alınması olduğunu belirtmek istiyorum“ dedi.

.

.

Toplantıda vatandaşlar sorun, talep ve şikâyetlerini direkt olarak Vali Karadeniz’e diğer ilgili il müdürlerine iletme fırsatı buldu.

.

.

Valimiz Sayın Yaşar Karadeniz belirtilen bazı konuların yerince incelenmesi ve gereğinin yapılması hususunda yetkililere talimat vererek, ” katkıda bulunan herkese teşekkür ederim. 2020 yılı cide ilçemizin yatırımlar yönünden iyi bir sene olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

HABER VE FOTOĞRAF KAYNAK : www.kastamonu.gov.tr

.

.

.

.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mesaj Gönder
Kastamonu Haberi Haber İhbar Hattı
Kastamonu Haberi WhatsApp Haber İhbar Hattı